küçük su pimaş açma

Küçük su pimaş açma firmamızda tıkanıklık açma makineleri ile 99 TL ye lavabo tıkanıklığı açma işlemi yapılıyor bize 0216 612 55 90 dan ulaşabilirsiniz. Kırmadan pimaş açma aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir.

Küçük su pimaş açma için internette araştırma yapıp önünüze çıkan ve en ucuz teklifi veren tesisatçılara karşı uyanık olmalısınız. Bizim tarifelerimiz standart ve kullandığımız teknikler ile aynı sorun tekrar en istenmeyecek zamanlarda ortaya çıkması gibi durumların önüne geçebilecek türdendir.

Boru Tıkanıklığı Açma

Küçük su gider tıkanıklığı açma faturalı ve kurumsal bir firmayız. Sıhhi tesisat, pimaş alanında uzman ekibimiz var ve tıkalı bölgelerin ne şekilde açılabileceğini, ilacının ne olduğunu ve hangi cihaz ile personelimizin müdahale etmesi gerektiğini biliyoruz. Bu işlem sırasında asla etrafın kirlenmemesi gerektiğini biliyoruz ve tüm temizlik çalışmaları gider içinden yapılır ve atıkların tekrar klozete geri dönmesi gibi bir girişimimiz olmaz, onları direk lağım hattına doğru göndeririz.  Küçük su pimaş açma %100 başarı sağladığımız robot aygıtımız ile yemek artıklarından, çeşitli içecek ve yağ kalıntılarının borulara yapışmasına yada erimeyecek formda boru içinde artık sabit şekilde durmuş kağıtlara kadar hepsini açabilecek tek bir cihazımız var ve gerçekten işinin öncüsüdür.

Küçük su pimaş açma gider içinden cihaz gönderildikten sonra analizler otomatik olarak başlar ve bir taraftan da cihazdan görüntüler alırız ve personelimiz incelemeye alır. İsterseniz atık bulunduğunda sizde ekrandan görebilir ve nasıl onu oradan 10-20 santim şeklinde ileriye gönderdiğimizi görebilirsiniz. Asıl ölçüt atığı şu andaki yerinden daha ileri atmaktır fakat bunu en uzak noktaya varıncaya kadar yapmaya önem veriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*