halkalı pimaş açma

Halkalı pimaş açma atıkların tam olarak çözünüp, çözünmediğinin bilinmesi için kontrollerin ivedilikle yapılması gerekiyor. Bunu başarmak için boru içindeki kameralı kullanırız ve bir müdahalemiz olacaksa yine aynı görüntüler ile harekete geçeriz. Pimaş Aç Halkalı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kırmadan Pimaş Açma Halkalı

Halkalı pimaş açma lavabonuzdaki gider kısımlarında tıkalı hatlar olabilir içine atılan yada yanlışlıkla düşen evyeden hızlıca geçen bazı metaller, plastikler boru yüzeyinde bazı sürtünme, delme gibi işlemlerden sonra kayıplara yol açabilir. Zaten sızıntılar da bu yüzden çıkmaktadır. Biz varsa hem bu türde sızıntı taraması hem de tıkalı hatları kamera ile anında buluyoruz. Tesadüfi ve sadece insan gözlemi ile değil cihaz sinyalleri ile metotlarımızı uygulamaktayız. Halkalı pimaş açma kişisel olarak bazen ihtiyacını hissedip, kendimiz de bazı eylemlerde bulunabiliyoruz. Örneğin lavabo açıcı yada klozet açıcı kullandığınız olabilir ve köpürünce, sıcak su ile döktüğünüzde atıkları tertemiz edeceği düşünülebilir. Gerçek tam olarak öyle değil atıklarda %1-2 gibi parçalar koparabilir lakin bir noktadan sonra faydası artık yok denecek kadar azdır ve biz bu tür müdahalelerin faydası olmayacağını düşünüyoruz.

Halkalı pimaş açma cihaz ucunda sensör vardır ve sürekli sinyal gönderir. Sinyal boru içinde yüzeye çarpar ve cihaza geri döner o arada kameradan da alınan veriler ile cihaz kendi analizini yapar. Atıkların açılması için değil teşhis amacıyla kullanıldığı bilinmesi gerekir. Adeta bir boru haritası çıkartmak ve atıkları bulmak için kullanıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*