eyüp tıkalı pimaş açma

Eyüp tıkalı pimaş açma işlemi uzmanlık gerektiren bir iş olduğu için ev ya da iş yerinizin mutfak, tuvalet veya banyo lavabolarında oluşan tıkanıklıkları kesinlikle kendi yöntemleriniz ile gidermeye çalışmayın. En çok kullanılan yöntem pompa ile tıkanıklığa neden olan pisliği temizlemek olsa da bu yöntem kesinlikle etkili olmamaktadır. Aynı şekilde en çok tercih edilen bir diğer yöntem ise kimyasal madde içeren tozları lavaboya dökmek ve ardından da kaynamış suyu dökerek tıkanıklığı açmaya çalışmaktır. Ancak bu yöntem de etkili olmadığı gibi çoğu zaman zararlı sonuçlar da ortaya çıkabilmektedir. Çünkü lavaboya dökülen kimyasal içerikli tozlar lavabo borularına ya da tesisat borularına zarar verebilmektedir. Bu da bazen lavabo borunuzun ya da tesisatınızın tamamının değiştirilmesi sorunu ile karşı karşıya bırakabilir sizi.

Kırmadan Pimaş Açma

Kırmadan pimaş açma işlemi, günlük hayatta her evde yaşanabilen sorunlardan biridir. Ev ya da iş yerindeki tuvalet , banyo ve mutfak lavabolarında meydana gelebilmektedir. Bunların arasında en çok karşılaşılan tıkanıklık ise mutfak lavabolarında meydana gelen tıkanıklıklardır. Bunun nedeni ise mutfak lavabolarının sürekli olarak kullanılması ve ev hanımlarının katı yemek artıklarını lavabonun içine dökmeleridir. Dökülen bu artıklar hem katı maddeler olduğu için hem de yağ açısından yoğun olduğu için lavabo borularında birikerek tıkanıklığa neden olur. Bu tür bir tıkanıklık ile karşılaştığınızda kaliteli bir çözüm istiyorsanız mutlaka işletmemiz bünyesindeki teknik servisten yardım talep edin. İşletmemiz, bu alanda son derece teknik donanıma sahiptir ve bu alanda çalıştırdığı tüm çalışanlar tıkanıklık açma konusunda uzmanlığa sahiptir. Ayrıca işletme olarak sürekli teknolojiyi takip ediyoruz ve teknolojide meydana gelen gelişmeleri bünyemize katarak daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Firmamız kaliteli hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak konularında son derece hassas davranmaktadır.

Eyüp tıkalı pimaş açma işlemini yaptırmak için işletmemizden yardım talep edin. Son teknoloji harikası makinelerimiz ile lavabolarınızda meydana gelen tıkanıklıkları, herhangi bir kırma ya da sökme işlemi yapmadan tespit etmekteyiz. Daha sonra kaliteli malzemeler kullanarak tıkanıklığı gideriyoruz. Kaliteli ve ekonomik hizmet almak istiyorsanız sizi şubelerimize bekliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*