eyüp pimaş açma

Eyüp pimaş açma hizmetine hoş geldiniz firmamızda bulunan kanalizasyon açma makine sistemleri kullanarak kırım döküm işlemleri yapmadan tıkanıklığı gidermekteyiz. İski yetki belgeli olarak tıkanıklık açma işlemlerini yapan firmamız en uygun fiyat garantisi ile hizmet veriyor. Lavabo tıkanıklığı açma kısa bir süre için sadece 99 TL bilgi için hemen Eyüp şubemizi arayınız.

Kırmadan Pimaş Açma Eyüp

Eyüp pimaş açma servisimiz aynı zamanda eyüp kanalizasyon açma işlemlerinide gerçekleşmektedir. Tıkanıklığı ilk önce kanal görüntüleme kamerası kullanarak gözlem yapmaktayız burada amaç tıkanıklığın kaçıncı metrede olduğu ve kanalı neyin tıkadığını saptamaktır. Tıkanıklığın yeri belirlendikten sonra eyüp kanal açma makineleri kullanarak tıkanıklığı kırmadan pimaş açma servisimiz tarafından giderilmektedir. Tıkanıklık oluşumu kullanıcı hatalarından kaynaklandığını uzun bir araştırma sonucunda neticelendirdik. Tuvaletin içine atıkan ıslak mendil , havlu peçete ve çeşitli cisimler tıkanıklık oluşumlarının baş düşmanıdır. Kanalizasyon tıkanıklığı oluşumu da bu sebepten kaynaklanır apartman sakinelerinin gidere attığı cisimler ana gider tıkanıklıklarına neden olmaktadır bu yüzden tuvalet giderine yabancı cisimler atmamalıyız.

Kanal Açma Ücreti

Eyüp pimaş açma firmamız kanal açma ücretini net bir şekilde belirleyememiştir çünkü tıkanıklık bazen lavabodan bazende kanalizasyon tıkanıklığı olarak karşımıza çıkmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açım ücreti 99 TL olarak belirlenmiştir kanalizasyon tıkanıklığı açma için ücret bilgisini eyüp firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*